CCV Pardubice


Aktivní sed a kompenzační cvičení - webinář

 Kód akce: 1103312 
 Název akce: Aktivní sed a kompenzační cvičení - webinář 
 Termín konání: 19. 2021 od 08:00 
 Rozsah akce: 6 vyučovacích hodin
 Místo konání: on-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: Sed – aktivní x pasivní. Varianty sedu a jejich vliv na lidské tělo. Využití pomůcek při sedu. Kompenzační cvičení dlouhodobého sezení.  
 Doporučeno pro: učitele MŠ, ZŠ 
 Lektor:  Lenka Jirásková, jednatelka Sdynamic s.r.o.
 
 Garant: Michaela Boková 
 Účastnický poplatek: 1000 Kč 
 Tematická náplň: Sed – aktivní x pasivní. Varianty sedu a jejich vliv na lidské tělo. Využití pomůcek při sedu. Kompenzační cvičení dlouhodobého sezení. Cílem semináře je zvýšení vědomostí ohledně sedu a jeho vlivu na lidské tělo.  
 Poznámka: Proběhne on line formou v časových blocích: 8:00 - 9:30 hodin, 10:00 - 11:30 hodin, 12:00 - 13:30 hodin. Připravte si nějaký míč na cvičení - overball, Sball, pevnou židli a dostatek místa. Webinář je praktický, pro zajištění zpětné vazby k prováděným cvikům je potřeba mít funkční kameru, aby lektorka mohla případné chybné provedení opravit a nefixovali jste si nepřesné provedení cviků. Přihlášeným bude den před konáním zaslán odkaz k připojení. V případě účasti na webináři je odkaz k připojení určen POUZE přihlášenému účastníkovi a je vázán na úhradu účastnického poplatku. Ředitel školy, školského zařízení a účastník se zavazují, že zajistí, aby přenos webináře nebyl veřejný a byla tak zajištěna autorská práva přednášejících.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka