CCV Pardubice


JO - JO - JÓGA

 Kód akce: 1102410 
 Název akce: JO - JO - JÓGA 
 Termín konání: Od 23. 2021 do 24.srpna 2021 od 09:00 
 Rozsah akce: 16 vyučovacích hodin
 Místo konání: Studio jógy DUHOVÉ ZVONKY Pardubice,Klášterní ulice 54 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: Hravá jóga pro děti a teeny Dvoudenní seminář pro všechny dospělé, kteří chtějí jógu přiblížit dětem. Znáte jo-jo? Nahoru a dolů – kolečko na provázku. Jóga je jako jo-jo. Spustíte ho a vždycky se vrátí. Jednou ho spustíte a stále natahujete. Jednou se ohnete a pořád se ohýbáte... Jóga je cesta k poznávání sebe sama. V prostředí, které je skutečné a přitom nám dovoluje snít. Učí klidu, harmonii, relaxaci. To vše vnímají i naše děti. Dopřejme jim zpomalení…zastavení a nové poznání. Naplňte společný čas trávený s dětmi jógovými pozicemi, hrami, příběhy, relaxacemi a dechovými cvičeními, propojte čas cvičení s časem na tvoření. Na semináři se naučíte vytvořit atraktivní lekci pro děti, proplujete zásobníkem jógových her i pozic, naučíte se tvořit příběhy a pracovat s jednoduchými pomůckami, prostoupíte do hloubky jógového učení a získáte tip, jak ho s lehkostí předat dětem. Součástí jsou praktické výstupy formou návodů a cvičení.  
 Doporučeno pro: učitele MŠ, ZŠ, vychovatele, pedagogovy volného času 
 Lektor: Mgr. Iveta Komárová,
 
 Garant: Michaela Boková 
 Účastnický poplatek: 2800 Kč 
 Tematická náplň: Hravá jóga pro děti a teeny Dvoudenní seminář pro všechny dospělé, kteří chtějí jógu přiblížit dětem. Znáte jo-jo? Nahoru a dolů – kolečko na provázku. Jóga je jako jo-jo. Spustíte ho a vždycky se vrátí. Jednou ho spustíte a stále natahujete. Jednou se ohnete a pořád se ohýbáte... Jóga je cesta k poznávání sebe sama. V prostředí, které je skutečné a přitom nám dovoluje snít. Učí klidu, harmonii, relaxaci. To vše vnímají i naše děti. Dopřejme jim zpomalení…zastavení a nové poznání. Naplňte společný čas trávený s dětmi jógovými pozicemi, hrami, příběhy, relaxacemi a dechovými cvičeními, propojte čas cvičení s časem na tvoření. Na semináři se naučíte vytvořit atraktivní lekci pro děti, proplujete zásobníkem jógových her i pozic, naučíte se tvořit příběhy a pracovat s jednoduchými pomůckami, prostoupíte do hloubky jógového učení a získáte tip, jak ho s lehkostí předat dětem. Součástí jsou praktické výstupy formou návodů a cvičení. Seminář vybaví účastníky množstvím inspirací a nápadů, jak obohatit výuku. Naučí se jak praxi jógy začlenit, rozvíjet a prohlubovat v běžných aktivitách a denních činnostech dětí ve školských zařízeních či volnočasových aktivitách. 
 Poznámka: Kurz probíhá ve 2 dnech 23.-24.8.2021 , časy 1. den 9-16:30 hodin, 2. den 9-14:30 hodin. Doporučujeme vhodné oblečení a obutí, podložku na cvičení, pití. 
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka