CCV Pardubice


Písemky online aneb KAHOOT, SOCRATIVE, QUIZZES A QUIZLET-webinář

 Kód akce: 0711411 
 Název akce: Písemky online aneb KAHOOT, SOCRATIVE, QUIZZES A QUIZLET-webinář  
 Termín konání: 16. 2021 od 08:00 
 Rozsah akce: 6 vyučovacích hodin
 Místo konání: on-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: Praktický seminář se zabývá srovnáním nástrojů sloužících k vytváření online testů, konkrétně se zaměří na Kahoot, Socrative, Quizzes a Quizlet. V průběhu lekce si přímo vyzkouší práci se všemi uvedenými aplikacemi – a to z pohledu učitele i žáka. 
 Doporučeno pro: učitele ZŠ, SŠ, VOŠ 
 Lektor: Mgr. Kateřina Kapounová,
 
 Garant: Michaela Boková 
 Účastnický poplatek: 1000 Kč 
 Tematická náplň: Praktický seminář se zabývá srovnáním nástrojů sloužících k vytváření online testů, konkrétně se zaměří na Kahoot, Socrative, Quizzes a Quizlet. V průběhu lekce si přímo vyzkouší práci se všemi uvedenými aplikacemi – a to z pohledu učitele i žáka. Cílem vzdělávací lekce je naučit účastníky orientovat se v online řešeních konkrétních testovacích aplikací tak, aby je mohli ihned začít využívat při své výuce. 
 Poznámka: Proběhne formou webináře ve výukových blocích: 08:00 - 9:30 hod. +10:00 - 11:30 hodin, 12:30 - 14:00 hodin. Odkaz k připojení bude přihlášeným účastníkům zaslán den před konáním akce. V případě účasti na webináři je odkaz k připojení určen POUZE přihlášenému účastníkovi a je vázán na úhradu účastnického poplatku. Ředitel školy, školského zařízení a účastník se zavazují, že zajistí, aby přenos webináře nebyl veřejný a byla tak zajištěna autorská práva přednášejících. 
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka