CCV Pardubice


Tajemství dobré výchovy aneb proč nelze navážit 15 deka něhy?

 Kód akce: 1618141 
 Název akce: Tajemství dobré výchovy aneb proč nelze navážit 15 deka něhy? 
 Termín konání: 15. 2023 od 14:00 
 Rozsah akce: 4 vyučovací hodiny
 Místo konání: CCV Pardubice, Mozartova 449, Polabiny 
 Popis spojení: MHD č. 2, 6, 13, 18 - zastávka Polabiny, Kpt. Bartoše  
 Stručný obsah: Přednáška o výchově, o nás samotných a proč vlastně máme ty děti. PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor. Přednáší na Univerzitě Olomouc, napsal knihy „Najděte si svého marťana“, „Jsi tam, brácho?“ a „Máma není služka, máma je dáma“. Všechny tři knihy se staly bestsellery. Hlavním cílem je umožnit, abyste si měli čas v klidu a pohodě odpovědět na zdánlivě jednoduché otázky ohledně výchovy dětí a své životní spokojenosti.  
 Doporučeno pro: pedagogické pracovníky škol a školských zařízení (MŠ, 1. st. ZŠ, spec. škol, vychovatele ŠD, ŠK, DDM, SVČ, asistenty pedagoga, učitele ZUŠ), ale i rodiče 
 Lektor: PhDr. Marek Herman, uznávaný psycholog a autor knih
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 900 Kč 
 Tematická náplň: Přednáška o výchově, o nás samotných a proč vlastně máme ty děti. PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor. Přednáší na Univerzitě Olomouc, napsal knihy „Najděte si svého marťana“, „Jsi tam, brácho?“ a „Máma není služka, máma je dáma“. Všechny tři knihy se staly bestsellery. Co myslíte: Existuje něco jako tajemství dobré výchovy? Co cítí a o čem opravdu přemýšlejí malé děti? Čeho se nejvíce bojí? Co nejvíce potřebují? Jaké děláme nejčastější chyby ve výchově? Proč je vlastně prvních šest let v životě naprosto klíčových? A také: Proč je máma základním diamantem našeho života? Co je to vlastně tajný kód a jak si hledáme partnera pro život? Co je to most důvěry? A co znamená most odvahy? Jak vypadá třetí zrada matky? Máme se při rozhodování v životě spoléhat spíše na intuici nebo na rozum? Co znamená, že je dítě „popelnicí“ rodiny? To všechno jsou otázky, na které se dozvíte odpovědi během přednášky, kde zavládne vlídná a pohodová atmosféra. Dozvíte se informace o vás samotných, o mužském a ženském světě, ale hlavně o rodině, výchově a proč vlastně máme ty děti. Hlavním cílem je umožnit, abyste si měli čas v klidu a pohodě odpovědět na zdánlivě jednoduché otázky ohledně výchovy dětí a své životní spokojenosti. PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor, dlouhodobě se zaměřuje na sebepoznání, seberozvoj a výchovu dětí do šesti let. Je sympatický svým osobním zaujetím, se kterým svoje dílny a semináře vede. Přednáší na Universitě Olomouc, napsal knihy „Najděte si svého marťana“, „Jsi tam, brácho?“ a „Máma není služka, máma je dáma“. Všechny tři knihy se staly bestsellery.  
 Poznámka: Vzdělávací program lze hradit ze šablon OP JAK.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka