CCV Pardubice


Canva pro pokročilé - tvorba propagačních materiálů a dalších aktivit pro děti - webinář

 Kód akce: 0704141 
 Název akce: Canva pro pokročilé - tvorba propagačních materiálů a dalších aktivit pro děti - webinář 
 Termín konání: 28. 2023 od 14:00 
 Rozsah akce: 4 vyučovací hodiny
 Místo konání: On-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: 1. blok 90 min. Vzájemné představení se, zjištění úrovně účastníků a jejich potřeb v tomto kurzu Seznámení se s různými formáty v Canvě a jejich praktické využití. Tvorba letáčku, plakátku pro rodiče a veřejnost na určitou událost, akci. Tvorba materiálu pro akci s rodiči např. strašidelná stezka, jarní procházka obcí apod. 2. blok 90 min. Tvorba materiálu pro distanční vzdělávání v MŠ - Tvorba propagačního příspěvku na sociální sítě, nebo web školy. Tvorba videa z fotek a jeho využití. Shrnutí kurzu, zodpovězení dotazů.  
 Doporučeno pro: pedagogy MŠ a 1. a 2. třídy ZŠ  
 Lektor:  Markéta Paťhová,
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 900 Kč 
 Tematická náplň: 1. blok 90 min. Vzájemné představení se, zjištění úrovně účastníků a jejich potřeb v tomto kurzu Seznámení se s různými formáty v Canvě a jejich praktické využití. Tvorba letáčku, plakátku pro rodiče a veřejnost na určitou událost, akci. Tvorba materiálu pro akci s rodiči např. strašidelná stezka, jarní procházka obcí apod. 2. blok 90 min. Tvorba materiálu pro distanční vzdělávání v MŠ - Tvorba propagačního příspěvku na sociální sítě, nebo web školy. Tvorba videa z fotek a jeho využití. Shrnutí kurzu, zodpovězení dotazů. Účastníci se naučí vyrobit letáček, plakátek pro veřejnost na určitou akci. Vytvoří si materiál pro akci s rodiči. Seznámí se s tvorbou příspěvků na sociální sítě. Příspěvek na sociální sítě si v kurzu vytvoří a naučí se ho přetvořit pro další použití. Připraví si video z fotografií a naučí se ho využívat v různých činnostech (propagace, práce s dětmi). Připraví si sadu šablon pro tvoření materiálu pro distanční vzdělávání předškoláků. 
 Poznámka: Webinář bude probíhat prostřednictvím aplikace Microsoft Teams v tomto časovém rozložení: 14:00-15:30, 16:00-17:30 hod. Vzdělávací program lze hradit ze šablon OP JAK.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka