CCV Pardubice


Canva - zábavné postery do výuky - webinář

 Kód akce: 0702141 
 Název akce: Canva - zábavné postery do výuky - webinář 
 Termín konání:  7. 2023 od 14:00 
 Rozsah akce: 4 vyučovací hodiny
 Místo konání: On-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: 1. blok 90 min. Představení aplikace. Rozdíly ve verzi „free“ a „education“. Ovládání aplikace, práce se šablonami. Vkládání a úprava grafických a textových objektů. 2. blok 90 min. Animace, video. Export hotové práce. Po absolvování semináře si účastník dokáže vytvořit do výuky podklady v aplikaci Canva bez ohledu na aprobaci. Hotovou práci dokáže exportovat a dále sdílet.  
 Doporučeno pro: učitele ZŠ 
 Lektor: Mgr. Lenka Benediktová Ph.D.,
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 900 Kč 
 Tematická náplň: 1. blok 90 min. Představení aplikace. Rozdíly ve verzi „free“ a „education“. Ovládání aplikace, práce se šablonami. Vkládání a úprava grafických a textových objektů. 2. blok 90 min. Animace, video. Export hotové práce. Po absolvování semináře si účastník dokáže vytvořit do výuky podklady v aplikaci Canva bez ohledu na aprobaci. Hotovou práci dokáže exportovat a dále sdílet. Cílem semináře je představit účastníkům prostředí Canva tak, aby v něm dokázali vytvořit podklady pro svoji výuku.  
 Poznámka: Webinář bude probíhat prostřednictvím aplikace Microsoft Teams v tomto časovém rozložení: 14:00-15:30, 16:00-17:30 hod. Vzdělávací program lze hradit ze šablon OP JAK.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka