CCV Pardubice


Jak udělat více zážitkové lekce AJ do MŠ i ZŠ? - webinář

 Kód akce: 0501141 
 Název akce: Jak udělat více zážitkové lekce AJ do MŠ i ZŠ? - webinář 
 Termín konání:  6. 2023 od 08:30 
 Rozsah akce: 6 vyučovacích hodin
 Místo konání: On-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: I.BLOK (90 min) Představení lektorky, představení účastníků hravou formou Ledolamky (ex. A little mouse) Energisers (ex. Peel banana) Zahájení lekce – pomůcky, pravidelné aktivity (emoce, kalendář, tipy pro změnu jazyka) Jazykolamy - hlavně pro ZŠ (jak s nimi pracovat s dětmi 6-10 let) II. BLOK (90 min) Písničky s pohybem + metodika (rozdělení dle věku 3-10 let), nácvik, využití nahrávek (vlastní tvorba lektorky) Básničky s pohybem + metodika (vlastní tvorba autorky) Zábavné hry do výuky Práce s flash cards (inovativní aktivity pro nová slovíčka i pro opakování, ex. Secret hat) III. BLOK (90 min) Metodická práce s plyšákem – hlavně pro MŠ (metodika, výhody) Pomůcky – KPZ pro úspěšnou výuku AJ Knížky - Pro pedagogy (ex. Classroom English, Simon Gill) - Pro děti (rozděleno doporučení pro děti dle věku) (Where´s Spot?) Sdílení záznamů z praxe lektorky v MŠ, ZŠ (online + živě) Q/A  
 Doporučeno pro: učitele MŠ a 1. stupeň ZŠ 
 Lektor: Mgr. Hana Čagánková,
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 1400 Kč 
 Tematická náplň: I.BLOK (90 min) Představení lektorky, představení účastníků hravou formou Ledolamky (ex. A little mouse) Energisers (ex. Peel banana) Zahájení lekce – pomůcky, pravidelné aktivity (emoce, kalendář, tipy pro změnu jazyka) Jazykolamy - hlavně pro ZŠ (jak s nimi pracovat s dětmi 6-10 let) II. BLOK (90 min) Písničky s pohybem + metodika (rozdělení dle věku 3-10 let), nácvik, využití nahrávek (vlastní tvorba lektorky) Básničky s pohybem + metodika (vlastní tvorba autorky) Zábavné hry do výuky Práce s flash cards (inovativní aktivity pro nová slovíčka i pro opakování, ex. Secret hat) III. BLOK (90 min) Metodická práce s plyšákem – hlavně pro MŠ (metodika, výhody) Pomůcky – KPZ pro úspěšnou výuku AJ Knížky - Pro pedagogy (ex. Classroom English, Simon Gill) - Pro děti (rozděleno doporučení pro děti dle věku) (Where´s Spot?) Sdílení záznamů z praxe lektorky v MŠ, ZŠ (online + živě) Q/A Vzdělávací program nabídne účastníkům semináře praktické náměty, tipy a inspirace k zážitkovému osvojování anglického jazyka u dětí 3-10 let. Součástí bude i metodický základ konkretizovaný pro jednotlivé věkové skupiny a vše vychází z mnohaleté osobní praxe lektorky a jejího týmu. Účastníci získají sadu her, písniček, básniček i jazykolamů, kterou mohou okamžitě využít ve své výuce. 
 Poznámka: Webinář bude probíhat přes Microsoft Teams v 90 min. blocích v tomto časovém rozložení: 8:30-10:00, 10:30-12:00, 12:30-14:00 hod. Vzdělávací program lze hradit ze šablon OP JAK.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka