CCV Pardubice


STYL JAKO VIZITKA, aneb jak působit profesionálně a cítit se dobře

 Kód akce: 0107141 
 Název akce: STYL JAKO VIZITKA, aneb jak působit profesionálně a cítit se dobře 
 Termín konání: 11. 2024 od 09:00 
 Rozsah akce: 5 hodin
 Místo konání: CCV Pardubice, Mozartova 449, Polabiny 
 Popis spojení: MHD č. 2, 6, 13, 18 - zastávka Polabiny, Kpt. Bartoše  
 Stručný obsah: Ojedinělý seminář obsahující teoretické základy a spoustu praktických ukázek a tipů, jak se oblékat dobře, působit profesionálně a cítit uvolněně. 
 Doporučeno pro: ředitele, vedoucí pracovníky, učitele, asistenty pedagoga škol a školských zařízení, chtějí reprezentovat sebe, svoji práci na úrovni běžného dne i na speciální příležitosti a zároveň si chtějí zachovávat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem 
 Lektor: Ing. Světlana Dear,
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 1600 Kč 
 Tematická náplň: Ojedinělý seminář obsahující teoretické základy a spoustu praktických ukázek a tipů, jak se oblékat dobře, působit profesionálně a cítit uvolněně. 1. Základní části byznys/pracovního šatníku, čili dress code pro formální i neformální. příležitosti 2. Návod, jak jednoduše poskládat kombinace do práce od pondělí do pátku. 3. Prvky nadčasového šatníku vs. módní trendy; kdy a jak je nakupovat. 4 Styling podle typu Vaší postavy; čili umět si vybrat, co Vám lichotí. 5. Nejčastější chyby, které děláte, a jak se jim vyhnout. 6. Kapsulový/kombinovatelný šatník, co to je, jeho výhody (i nevýhody), jak ho vytvořit. 7. Jak na udržitelnost a funkčnost šatníku. 8. Základy společenské etikety v pracovním i osobním životě vč. specifik digi světa. 9. Styl a sebeprezentace, image a body language (oční kontakt, postoj, hlas, tvář, gesta, stisk ruky). Cíl: Orientovat se v rozdílech mezi formálním a neformálním dress code. Umět vybírat prvky šatníku podle typu postavy a příležitosti. Osvěžit si pravidla společenské etikety. 
 Poznámka: Vzdělávací program lze hradit ze šablon OP JAK.  
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka