CCV Pardubice


Prezentování nejen s programem MS PowerPoint

 Kód akce: 0709110 
 Název akce: Prezentování nejen s programem MS PowerPoint  
 Termín konání: Od 24. 2021 do 29.března 2021 od 14:00 
 Rozsah akce: 8 vyučovacích hodin
 Místo konání: CCV Pardubice, Mozartova 449, Polabiny 
 Popis spojení: MHD č. 2, 6, 13, 18 - zastávka Polabiny, Kpt. Bartoše  
 Stručný obsah: Doporučená pravidla prezentování PowerPoint Vkládání různých objektů včetně multimédií Animace a pořadí objektů Přechody mezi snímky Revize a Zobrazení Možnosti prezentace Řešení praktických příkladů Diskuze nad problémy Ukázky jiných prezentačních nástrojů – Impress, Prezi Vlastní prezentace svého projektu s důrazem na - Verbální a nonverbální projev - Vizuální zpracování prezentace - Zpracování zvoleného tématu - Schopnost reakce na dotazy - Schopnost improvizace  
 Doporučeno pro: pedagogické pracovníky všech typů škol a školských zařízení 
 Lektor: Mgr. Tomáš Voltr,
 
 Garant: Leona Mašková 
 Účastnický poplatek: 1400 Kč 
 Tematická náplň: Doporučená pravidla prezentování PowerPoint Vkládání různých objektů včetně multimédií Animace a pořadí objektů Přechody mezi snímky Revize a Zobrazení Možnosti prezentace Řešení praktických příkladů Diskuze nad problémy Ukázky jiných prezentačních nástrojů – Impress, Prezi Vlastní prezentace svého projektu s důrazem na - Verbální a nonverbální projev - Vizuální zpracování prezentace - Zpracování zvoleného tématu - Schopnost reakce na dotazy - Schopnost improvizace Osvojení a rozšíření si prezentačních dovedností a ovládání programu MS PowerPoint. 
 Poznámka: Seminář je vhodný do šablon OP VVV. Seminář je rozdělen na 2 dny: 24.3. a 29.3.2021, po 4 vyučovacích hodinách, vždy od 14 - 17 hod. 
Návrat na předchozí stránku Akce zrušenaPDF pozvánka