CCV Pardubice


Práce s osobní značkou pro rozvoj kariéry - webinář

 Kód akce: 3430131 
 Název akce: Práce s osobní značkou pro rozvoj kariéry - webinář 
 Termín konání: 24. 2023 od 14:00 
 Rozsah akce: 2 hod
 Místo konání: on-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: V průběhu webináře se účastníci seznámí s aktuálním konceptem osobní značky pro strategii celoživotního rozvoje kariéry. Další část bude zaměřena na CV a pohovory na dnešním trhu práce ve vazbě na osobní značku. Poslední část bude zaměřena na to, jak rozvíjet kvalitní online profesní sebeprezentaci.  
 Doporučeno pro: pedagogické pracovníky ZŠ a SŠ Pardubického kraje 
 Lektor: PhDr. Petra Drahoňovská,
 
 Garant:  
 Účastnický poplatek: 0 Kč 
 Tematická náplň: Osobní značka/brand nemusí mít pouze marketingový význam, ale může v moderním pojetí kariérového poradenství sloužit jako určitý kompas a významný prvek „self-career-managementu“, tj. může podporovat aktivizaci našich klientů v jejich přístupu k tomu, aby se samostatně a vědomě ve své kariéře na budoucích profesních křižovatkách dokázali dobře rozhodovat a kvalitně sebeprezentovat. V průběhu webináře se účastníci seznámí s aktuálním konceptem osobní značky pro strategii celoživotního rozvoje kariéry. Další část bude zaměřena na CV a pohovory na dnešním trhu práce ve vazbě na osobní značku. Poslední část bude zaměřena na to, jak rozvíjet kvalitní online profesní sebeprezentaci.  
 Poznámka: Webinář bude probíhat v MS Teams. Akce proběhne v rámci projektu IKAP II, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018321, pro účastníky je zdarma. 
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka