CCV Pardubice


Spolupráce kariérového poradce s rodiči - webinář

 Kód akce: 3415131 
 Název akce: Spolupráce kariérového poradce s rodiči - webinář 
 Termín konání: 24. 2023 od 13:00 
 Rozsah akce: 2 hodiny
 Místo konání: On-line forma 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: Statistiky ukazují, že role rodičů je při rozhodování dítěte o budoucí profesi zásadní. Proč a jak tedy s rodiči spolupracovat? Škola má příležitost rodiče inspirovat a motivovat ke spolupráci na tématu volba střední školy, resp. profese. Paní lektorka bude s účastníky sdílet své tipy a praktické zkušenosti z oblasti spolupráce s rodiči.  
 Doporučeno pro: výchovné a kariérové poradce základních škol Pardubického kraje 
 Lektor: Mgr. Petra Šnepfenbergová,
 
 Garant: Mgr. Jitka Rathouská 
 Účastnický poplatek: 0 Kč 
 Tematická náplň: Statistiky ukazují, že role rodičů je při rozhodování dítěte o budoucí profesi zásadní. Většina rodičů si to uvědomuje a chce pro své dítě to nejlepší. Proč a jak tedy spolupracovat s rodiči? Škola jako vzdělávací instituce má příležitost i povinnost rodiče svých žáků informovat, ale může je také inspirovat a motivovat ke spolupráci na tématu volba střední školy, resp. profese. Paní lektorka bude s účastníky sdílet své tipy a zkušenosti z praxe.  
 Poznámka: Webinář bude probíhat v MS Teams. Akce proběhne v rámci projektu IKAP II, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018321, pro účastníky je zdarma. Pro přihlašování písemnou formou nebo e-mailem lze použít obvyklý formulář přihlášky na akce DVPP. 
Návrat na předchozí stránku Přihlásit PDF pozvánka